تولید عرقیات گیاهی دانشی بومی است، عرقیات گیاهی با روش تقطیر با آب و یا تقطیر با بخار آب تولید می شود، روش کار روشی سنتی است، اما با پیشرفته شدن تکنولوژی و وارد شدن به عصر جدید، آثار پیشرفت را در این محصول سنتی نیز میتوان مشاهده کرد.

مفتخریم بگوییم مبدع بسیاری از نوآوری های عرصه تولید عرقیات، شرکت افشار بوده است، روش کاشت و برداشت گیاه، انتخاب گیاه، استحصال عرق، کنترل کیفیت، بسته بندی و لیبلینگ محصولات افشار، عرقیات را با کیفیتی فراتر از همیشه، قیمت تمام شده منطقی و منصفانه و با رعایت استانداردهای بهداشتی روز دنیا در دسترس قرار میدهد.

بسته بندی مدرن با کاراترین و بهداشتی ترین روش، و با ظروف با لیتراژ انحصاری و حساب شده برای عرضه در بازار در نظر گرفته شده است. ظرف های PET شرکت افشار با رعایت استاندارد ISIRI11610 در بهترین شرکت تولیدکننده پریفرم و پلیمر استان خراسان تولید می شود. این ظروف در حجم های ۳۸۰ سی سی (همان ظرفیت ۵ سیری های قدیم)، ۸۲۰ سی سی، ۱۲۰۰ سی سی و ۱۸۰۰ سی سی طراحی شده اند.

برای جلوگیری از هر گونه تقلب و مشابه سازی محصول، لیبل های اختصاصی با برش خاص، ظروف با حجم اختصاصی، طراحی ثبت شده و آرم حک شده شرکت گلاب افشار بر روی بطری (بالای لیبل چاپی) در نظر گرفته شده است، تا مشتری نهایی بدون دغدغه محصول افشار را انتخاب کند.

محصولات شرکت افشار به نقاط دور و نزدیک کشور و خارج از کشور، ارسال میگردد. صحت تحویل محصولات به مشتری نهایی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از اینرو محصولات افشار در کارتن های مقاوم ومنقوش به آرم و نوشته افشار عرضه میگردد تا علاوه بر کیفیت تحویل، از تقلب احتمالی هم جلوگیری شود.

So 3rd proceed over there grader does pal writing with aas and the others do swi-b with the helps