چگونه از شر تیرگی زیربغل راحت شویم؟

چگونه از شر تیرگی زیربغل راحت شویم؟۱۶ اسفند ۱۳۹۷

سنگ پا

بسیاری از خانم ها از مشکلی تیره گی زیر بغل ناراحت هستند و به دنبال راه حل طبیعی و خانگی برای این موضوع هستند در این مقاله یک راه کار خانگی برای این مشکل به شما معرفی میکنیم

از شر تیرگی زیر بغل راحت شوید

سنگ پا نوعی سنگ آذرین است که از سرد شدن گدازه‌های آتشفشان پدید می‌آید. این سنگ سبک وزن، دارای خلل و فرج بسیار است که باعث می‌شود انتخاب بسیار مناسبی برای از بین بردن پوست مرده باشد.

به همین دلیل سنگ پا به‌عنوان لایه بردار برای قسمت‌های مختلف بدن از جمله پا، پشت، شانه و حتی صورت استفاده می‌شود. سیاهی ناحیه زیر بغل به خاطر تجمع سلول‌های مرده برای مدتی طولانی روی می‌دهد.

استفاده از سنگ پا می‌تواند برای برطرف کردن این مسأله چاره ساز باشد. البته باید در نظر داشت که دیدن نتایج پس از تکرار چندین باره فرآیند زیر میسر می‌شود. فراموش نکنید، استفاده ناصحیح از این محصول می‌تواند به پوستتان آسیب رساند. برای از بین بردن سیاهی زیر بغل، مراحل زیر را انجام دهید:

– ابتدا زیربغل را با آب گرم و صابون بشویید. این کار پوست و موهای این ناحیه را نرم می‌کند.
-سنگ پا را در ترکیبی از آب و صابون برای چند دقیقه نگه دارید. این کار باعث می‌شود استفاده از آن راحت‌تر شود.
-سنگ پا را به آرامی در حرکات دوار به ناحیه زیربغل بمالید.
-وقتی اسکراب کردن پایان یافت، پوست را بشویید و با یک حوله نرم خشک کنید. سپس مقداری مرطوب‌کننده بر پوست بزنید. نرمی بافت پوست را از همان استفاده اول احساس خواهید کرد.
-برای تمیز کردن سنگ پا آن را زیر آب بشویید تا خلل و فرج آن کاملاً تمیز شوند. همچنین می‌توانید آن را در آب و صابون بخیسانید و سپس بشویید.
– سنگ پا را در فضایی خشک و تمیز قرار دهید و اجازه دهید تا استفاده بعدی کاملاً خشک شود.

 

Facebooktwitterby feather
برچسب ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *